הנהלים החשובים ששומרים עלינו

נהלים והוראות עבודה הם כלים מנחים לכל עסק ועסק. אי אפשר להתעלם מהם, הם יכולים למנוע תקלות רבות שיכולות לעלות כסף רב וכמובן למנוע כל מיני נזקים שיכולים אף לקפח חיי אדם. לכל עסק, אפילו לעסק שנדמה כי אין בו בעיית בטיחות אפשרית וסכנות כלשהן, חייב לעמוד בנהלים שבוודאי יהיו תקפים גם לגביו לעתים באופן כללי כמו כל עסק אחר ולעתים באופן ספציפי. זהו כלי אפקטיבי במיוחד לניהול מערכת איכותית וכדי לספק את כל הידע לגבי כתיבת נהלים והוראות עבודה יש צורך לעבור קורס מקצועי.

מה לומדים קורס?

במהלך קורס כתיבת נהלים והוראות עבודה התלמידים יכירו את הדרישות של נהלי העבודה ואת המבנה הקיים לנהלים אלו. יש צורך להבין את ההבדל בין הוראה לנוהל, כאשר כל עובד יודע שיש ביניהן קו מעורפל שלא תמיד ברור בקלות ולעתים ישנה אי ידיעה לגבי ההבדל ביניהן בכלל. כמו כן, יש צורך להתנסות בתרגילים מעשיים בכתיבת הוראות ונהלי עבודה בתחומים שונים, החל ממתן שירות ועד ייצור. הקורס יכול להיות המשך ישיר למסיימי הדרכות בנושאים כמו הכרת תקן איכות, תקן בטיחות או תקן איכות הסביבה וכמובן קורס לעורכי מבדקים פנימיים או חיצוניים לכל מיני חברות במשק.

כתיבת נהלים והוראות עבודהמהם נושאי הלימוד בקורס כתיבת נהלים והוראות עבודה?

  • תיעוד של רמות האיכות הארגון מכל הבחינות כמו שירות ועמידה בנהלים
  • קווים מנחים לתיעוד מערכות איכות ונהלי עבודה
  • הכנת נהלי עבודה לפי התקן וכמובן עדכון נהלים במידת הצורך
  • שילוב של תרשימי זרימה לפי תהליכים שונים בעסק
  • הכנת הוראות עבודה בקבוצות עבודה וקבלת משוב כולל תרגולים

למי מתאים קורס כתיבת נהלים והוראות עבודה?

קורס כתיבת נהלים והוראות עבודה מתאים בעיקר למנהלי איכות, אנשים שעוסקים בתחום אבטחת האיכות, עורכי מבדקי פנימיים מטעם חברות ועורכי מבדקים חיצוניים מטעם גופים ורשויות. כמו כן כל מי שמעוניין בידיעה נרחבת בנושאים אלו רשאי להירשם לקורס ולהעשיר את הידע שלו שיכול לעתים להיות שווה לזהב עבור חברה או ארגון מסוים. הקורס עצמו אינו ארוך והוא מעניין במיוחד וניתן לעבור אותו במספר מקומות ברחבי הארץ.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן