איתור נזילות היא אחת מהמלאכות החשובות והמורכבות ביותר שיש כיום. כל בית וכל מבנה צריך לעבור צילום תרמי ואיתור נזילות לפחות פעם בשנה כדי לדעת שהוא מוכן לקראת החורף. ההשלכות של איטום לקוי או נזילות במעטפת הבית יהיו הרסניות ויקרות. בקורס איתור נזילות וצילום תרמי תלמדו את רזי המקצוע.

למי מתאים קורס איתור נזילות?

קורס איתור נזילות וצילום תרמי מתאים לאנשים שמגיעים מעולם המים ועולם הבנייה. מהנדסים, הנדסאים, אדריכלים, מפקחי בנייה, אינסטלטורים, קבלני איטום מורשים וכן הלאה, כולם יכולים לעבור את הקורס ולהיות מוכשרים באחד הנושאים הכי חשובים שיש. כמובן שגם מאתרי נזילות יוכלו לעבור את הקורס ולהחכים אם כי הם כנראה כבר יודעים את יסודות מקצוע הצילום בענייני אינסטלציה ואיטום. הקורס מתאים גם לאנשים בעלי עניין בתחום ורוצים ללמוד כיצד לצלם את הצנרת אך יש לשים לב שנדרשות עוד הכשרות כדי להגיש שירות ללקוחות.

מה לומדים בקורס איתור נזילות?

  • בקורס יילמדו תחילה תכנים תיאורטיים. יש צורך להבין את חשיבות צילום הצנרת, בין אם מדובר על צילום צנרת ביוב, צילום תרמי למען בדיקת איכות איטום הגג וכמובן צילום צנרת המים. אחרי התכנים התיאורטיים יילמדו תכנים מעשיים כמו למשל סדר הפעולות הנכון באיטום גגות ומהם כשלי איטום, מדוע הם מופיעים וכיצד אפשר לאבחן אותם וכולה.
  • מי שניגש לקורס גם יכיר את כל אמצעי הצילום לצילום צנרת ביוב ומערכות אינסטלציה. מכשירים כמו מצלמה תרמית, מצלמות סיב אופטי ואפילו מצלמות רובוטיות לא יהיו מושגים לא מוכרים אחרי שתעברו את הקורס.

במה ניתן לעבוד לאחר מכן?

אחרי שתלמדו על צילום צנרת ביוב, צילום תרמי לבתי עסק ולבתים פרטיים ואת כל שאר הידע הנרחב שנלמד בקורס, תוכלו להשתלב בחברות רבות ואף לעסוק כעצמאיים. אפשר לעשות הסבה לתחום למי שמגיע עם זיקה לעולם ואפשר כמובן להמשיך לעבוד באותה העבודה שאתם עובדים כרגע עם ידע נרחב יותר ושימוש במגוון רחב של מכשירים. אפשר לעבוד בצוותי אינסטלציה, צוותי ביובית, בתור מאתרי נזילות ולמעשה גם להמשיך לעבוד בתחום הבנייה או בחברה לביקורת מבנים עם ערך מוסף מהותי ביותר.

Comments (3)

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן