אחד מהמקצועות היצירתיים והמגוונים ביותר שיש בימינו אולי יפתיע אתכם, זהו עולם האיטום. קורס קבלני איטום ילמד אתכם הרבה דברים שימושיים לחיים הפרטיים שלכם אך החשוב מכול הוא ש עבודה לא תהיה חסרה לכם. כל מבנה חייב להיאטם והם תהיו טובים – השמיים הם הגבול.

מיהו קבלן איטום ולמעשה כדאי ללמוד?

קבלן איטום הוא האיש שאתם מחפשים כדי לאטום את הגג שלכם, לאטום את קירות המרתף, קירות המקלט, מיכלי המים לחקלאות והתעשייה והרשימה עוד ארוכה. אמנם יש לא מעט קבלני איטום בכל רחבי הארץ אך גם יש לא מעט עבודה, ולמעשה כל מבנה כלשהו חייב להיאטם בצורה יסודית ומקצועית. בקורס קבלני איטום יוכשרו התלמידים להיות קבלני איטום מוסמכים ומורשים בארץ כאשר יילמדו כל הפרטים החשובים לגבי העבודה וגם על צורת העבודה עצמה, רכישת הניסיון וכולה.

מה לומדים בקורס קבלני איטום?

  • בקורס קבלני איטום ילמדו התלמידים על יסודות האיטום ועל החשיבות שלו. כל קבלן איטום חייב להבין מדוע איטום גגות חשוב לחיים איכותיים, מדוע הבידוד התרמי חשוב כל כך ולמעשה כל שאר הנתונים שחשובים כדי להבין את גודל האחריות שיש להם בידיים. יחד עם זאת, התלמידים ילמדו על הנהלים השונים ועל העבודה מול החוק, הרי ישנם נהלים מאוד ברורים גם לגבי שיטת העבודה וגם לגבי החומרים שבהם מותר להשתמש.
  • בקורס קבלני איטום ילמדו התלמידים על מגוון רחב של חומרי איטום שיעזרו להם לבצע את האיטום המושלם. לאיטום גגות בטון, איטום גגות קלים, איטום מיכלי מים, איטום קירות וכל שאר סגנונות האיטום ישנם חומרים אחרים שיתאימו זאת בהתאם לסוג המבנה מבחינת החומר שלו והמנח שלו, כמו למשל גגות משופעים, גגות מעץ וכולה.

קבלן טוב מבקר את עצמו

התלמידים ילמדו על בדיקת האיטום, שכולל שימוש במכשירים שונים כמו מצלמה תרמית, בדיקת תקינות בהצפה מכוונת של הגג וכולה. יש צורך גם להבין את הקשר בין חומרי האיטום השונים לפי המשפחות השונות, ההתאמה ביניהם ושכבות יסוד שיקשרו ביניהן, זיהוי נקודות תורפה וכולה. כל קבלן איטום טוב חייב לבדוק את עצמו ובקורס עצמו גם ילמדו התלמידים כיצד לעבוד מול הלקוח, מה כדאי לעשות וממה כדאי להימנע ועוד.

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן